Serwis Badań NaukowychAktualności arrow Działalność statutowa arrow Wnioski na działalność statutową na 2017 r.
Wnioski na działalność statutową na 2017 r.

Zgodnie z:

rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 11 września 2015 r.w sprawie sposobu ustalania wysokości dotacji i rozliczania środków finansowych na utrzymanie potencjału badawczego oraz na badania naukowe lub prace rozwojowe oraz zadania z nimi związane, służące rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich  (Dz. U. z 2015 r., poz. 1443)

rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 11 września 2015 r. w sprawie szczegółowych kryteriów i trybu przyznawania oraz rozliczania środków finansowych na utrzymanie specjalnego urządzenia badawczego, specjalnego urządzenia badawczego z zakresu infrastruktury informatycznej nauki, zapewnienia dostępu do informacji naukowej, w tym do Wirtualnej Biblioteki Nauki, oraz na pokrycie kosztów restrukturyzacji jednostek naukowych (Dz. U. z 2015 r., poz. 1462)

wnioski o przyznanie środków finansowych na działalność statutową należy przygotować i złożyć w systemie teleinformatycznym OSF: https://osf.opi.org.pl.

Dodatkowo należy złożyć informację określoną w części A wniosków w postaci elektronicznej (opatrzoną bezpiecznym podpisem elektronicznym) albo w postaci papierowej.

Termin składania wniosków do MNiSzW upływa a dniu 15 września 2016 r.

 
Polecane ogłoszenia
 
Dane do wypełnienia wniosku w konkursach NCN 
*
Projekty NCN najczęściej zadawane pytania

Harmonogram konkursów:
NCBiR
NCN  
MNiSW